Informacje

Opinie

HPDA   2017-06-30, Zabrze

4

  Wszystko w porządku zostało załatwione, rzeczowe doradztwo, choć był problem z wysokością ubezpieczenia do końca nie rozstrzygnięty przed podpisaniem umowy; pozostałe rzeczy bez zastrzeżeń.

WEBVENTUM   2017-06-29, Leszczyny

5

  Profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem w branży. Zawsze najlepsze oferty leasingu od samochodów po maszyny przemysłowe.

Anna M.   2017-05-19,

5

  Bardzo dobra oferta, miła profesjonalna obsługa, kompleksowe i rzeczowe doradztwo, sprawdzeni dostawcy.

Łukasz I   2017-04-03,

5

  Doskonała współpraca, doradztwo, pomoc w każdej kwestii. W 100% polecam. W przyszłości również skorzystam z usług tej firmy

Zieleniewski M.   2017-03-28,

5

  Wszystko w jak najlepszym porządku szybko i sprawnie. Jak najbardziej POLECAMY korzystanie z usług tej firmy.

Łukasz C.   2017-03-28,

5

  Profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem w branży. Zawsze najlepsze oferty leasingu od samochodów po maszyny przemysłowe.

Daniel S.   2017-03-28,

5

  Szybka reakcja, bardzo dobra oferta, miło profesjonalnie, kompleksowo i rzeczowe doradztwo, sprawdzeni dostawcy.

Marek R.   2017-03-07,

5

  Sprawnie przeprowadzona umowa leasingu obrabiarki CNC na relatywnie korzystnych warunkach, bez zbędnych formalności. Polecam.

Piotr K.   2017-03-07, Kalisz

5

  Wszystko w porządku zostało załatwione, rzeczowe doradztwo, choć był problem z wysokością ubezpieczenia do końca nie rozstrzygnięty przed podpisaniem umowy; pozostałe rzeczy bez zastrzeżeń.

Karol G.   2017-03-06, Łowicz

5

  W 100% polecam. Miło, szybko, pozytywnie załatwiony temat leasingu. Dobór najkorzystniejszej oferty jest dużym plusem firmy. POLECAM!

Bartłomiej C.   2017-03-06, Nowy Witoszyn

5

  Firma Silesia Leasing wytypowała najkorzystniejszą ofertę i pośredniczyła w podpisaniu przez naszą firmę umowy leasingowej na auto. Wszystko odbyło się sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie.

P.P.H.U Wolmet Piotr Wójtowicz   2017-01-24, Wodzierady

5

  Leasing załatwiony szybko i sprawnie, miły kontakt, bardzo dobra oferta, kompleksowo i rzeczowe doradztwo, gorąco polecam.

F.R.B.BUD-EL Maciej Marzol   2017-01-24, Bełchatów

5

  Warunki współpracy proste, miła i profesjonalna obsługa doradców i opiekunów leasingu, w razie pytań łatwy kontakt i rzetelne przedstawienie informacji. POLECAM INNYM. F.R.B.BUD-EL Maciej Marzol

Sylwester C.   2017-01-23, Bazanowice

5

  Polecam tego przedstawiciela za profesjonalną i miłą obsługę, szybkość działania, oraz oferowanie najlepszych warunków.

Jarosław S.   2017-01-23, Gliwice

5

  Bardzo rzetelna firma. Elastyczna w stosunku do klienta. Pilotowana sprawa udzielenia pożyczki zakończyła się bardzo szybko i sprawnie.

Nasza Stolarnia Magdalena Pasich   2017-01-23, Wolbrom

5

  Profesjonalne doradztwo leasingowe, obsługa na wysokim poziomie, szybkie załatwienie formalności. Polecamy.

Marcin J.   2017-01-20, Czechowice Dziedzice

5

  Zawsze miła i profesjonalna obsługa. Nie ma problemu z kontaktem. Wszystko zawsze jasne i konkretne, współpracujemy z Silesia Leasing od 7 lat, i można ją określić w trzech słowach. "Firma Godna Polecenia"

Krzysztof W.   2017-01-20, Twardogóra

5

  Gorąco polecam, wszystko dokładnie tak jak powinno być załatwione.

Mariola K.   2017-01-19, Czeladź

5

  Polecam bardzo gorąco. Firma współpracuje z Klientem nie tylko w czasie załatwiania leasingu, ale też w razie potrzeby po jego uzyskaniu.

Robert C.   2017-01-02, Mikołów

5

  Myślę, że można polecić firmę Silesia Leasing. Indywidualne podejście do klienta. Szybki kontakt oraz fachowa pomoc i doradztwo. Polecam.

Grzegorz M.   2016-08-29, Narama

5

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

Grzegorz B.   2016-08-29, Zabrze

5

  Bardzo rzetelne podejście do tematu, fachowe doradztwo oraz doskonała opieka po sprzedażowa. To podstawowe zalety firmy Silesia Leasing, dzięki którym to jesteśmy ich klientem od ponad 5 lat i posiadamy kilka umów leasingowych oraz kredytowych obsługiwanych przez Silesia Leasing. Zawsze można liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedz na każde nawet głupie zapytanie. Polecam ich ponieważ w szybkim czasie spełnili nasze oczekiwania odnośnie finansowania.

Paweł P.   2016-08-02, Przyszowice

5

  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Bardzo duże zaangażowanie i pomoc podczas wyboru i negocjowania oferty. Kontakt i godziny pracy dostosowane do potrzeb klienta.

Wojciech K.   2016-07-31, Rybnik

5

  Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Silesia Leasing. Szybkość działania, stały bezproblemowy kontakt oraz duża chęć do współpracy i załatwienia każdej sprawy, nawet takiej, która na początku wydaje się nie do przejścia. Polecam, dzięki współpracy z nimi nasza firma ma kwestie finansowe załatwione zawsze pozytywnie :).

Mateusz G.   2016-07-18, Ligota Tułowicka

5

  Trzeci raz korzystam z usług Silesia Leasing. Za każdym razem sprawy są profesjonalnie prowadzone. Gorąco polecam. Pewna Firma.

Tomasz T.   2016-07-14, Gliwice

5

  Gorąco Polecamy Usługi firmy Silesia Leasing, oferta jest przejrzysta, a ludzie w niej pracujący są rzetelni i kompetentni.

Serwis Młotów Hydraulicznych HYDRAULIKHAMMER   2016-07-11, Radom

5

  Profesjonalna firma leasingowa. Już koleiny raz korzystam z usług tej firmy. Zawsze starają się dobrać ofertę do moich potrzeb. Odpowiedzi na pytania jasne, wyczerpujące ze znajomością tematu. Wszystkie dokumenty i formalności załatwiane są zdalnie, bardzo szybko. Kompleksowa obsługa, kompetentni pracownicy. POLECAM.

Putz Recycling   2016-07-07, Trachy

5

  Firma Putz Recycling pragnie wyrazić swoja pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Silesia Leasing w ramach oferowanych usług finansowych i doradczych. Dzięki profesjonalizmowi oraz dużemu doświadczeniu firma Silesia Leasing zawsze jest w stanie szybko i skutecznie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb klienta. W ciągu kilkuletniej współpracy nigdy nie było problemu z oferowanymi usługami jak i kontaktem z firmą. Szczerze polecam.

Dariusz C.   2016-07-06, Bytom

5

  Firma godna zaufania i rzetelna. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Pracownicy są profesjonalni i komunikatywni.

Piotr T.   2016-07-01, Chrzanów

5

  Polecam współpracę z tą firmą, wszystko sprawnie, szybko a co najważniejsze czytelnie. Można z nim współpracować.

Mcomponents   2016-06-28, Sosnowiec

5

  Współpracuję z Firmą Silesia Leasing już od kilku lat, bardzo profesjonalna Firma leasingowa, dużym atutem współpracy z Silesia Leasing jest jej kompleksowość oraz duże doświadczenie na rynku usług leasingowych. Wszystkie dokumenty potrzebne do leasingu zostały bardzo szybko załatwione, z dostarczaniem do naszej Firmy. Dla ludzi zapracowanych jest to bardzo duża wygoda. Obsługa na wysokim poziomie, szybkie załatwienie wszystkich formalności od A do Z, kompetencja. Wszystkim śmiało mogę polecić.

Agnieszka O.   2016-06-24, Jabłowo

5

  Pozytywnie oceniam współprace z firmą w uzgodnieniu oraz pomocy w finansowaniu sprzętu transportowego.

Michał L.   2016-06-23, Gliwice

5

  W związku z potrzebą zakupu nowego samochodu w mojej sytuacji finansowej interesował mnie leasing konsumencki, który został mi zaoferowany najpierw w formie oferty pisemnej, a następnie po mojej akceptacji wypełniałem kolejne wymogi proceduralne i ekonomicznej . Proces ten relatywnie był krotki i praktycznie zbiegł się z terminem odbioru samochodu w salonie RENAULT Pietrzak Katowice. Pan kowalik był pomocny w wyjaśnianiu zawiłości czy odpowiedzi na różne pytania. Potrafił również rzeczowo i logicznie proponować pewne rozwiązania, które pozwalały dopracować racjonalne warunki całej umowy.

Grzegorz S.   2016-06-23, Częstochowa

5

  Załatwienie leasingu na samochód przebiegło bardzo sprawnie, wszystkie formalności zostały załatwione przez przedstawiciela firmy Pana Łukasza Kwietniaka w sposób szybki i konkretny. Zasady leasingu przedstawione w sposób jasny i czytelny. Polecam.

Rafał Ł.   2016-06-20, Ruda Śląska

5

  Polecam usługi SILESIA LEASING ze 100% poziomem satysfakcji klienta - pełny profesjonalizm, rzetelność oraz niesamowite zaangażowanie pana Marcina na każdym etapie współpracy.

Bogusław W.   2016-06-17, Częstochowa

5

  Szybka i sprawna obsługa. Wszystkie formalności załatwiają na miejscu. Nie trzeba tracić czasu na dojazdy.

Karol M.   2016-06-17, Radom

5

  Firma Silesia Leasing jak i jej przedstawiciel p. Marcin Kowalik jak najbardziej sprostali moim oczekiwaniom. Bardzo miła obsługa, łatwy kontakt, szybka reakcja i załatwienie sprawy na przedstawione zapotrzebowanie. Jak najbardziej polecam tę firmę.

Jan K.   2016-06-17, Dąbrowa Górnicza

5

  Polecam, świetny kontakt, szybka obsługa. Zaskoczyło mnie super doradztwo w zakresie leasingów. Ogromna wiedza pracowników powoduje, że współpraca to czysta przyjemność. Oczywiście temat zrealizowany i jestem zadowolony.

Wojciech K.   2016-06-16, Mikołów

5

  Jestem bardzo zadowolony z firmy SILESIA LEASING. Miła obsługa, która wszystko dobrze wytłumaczy. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam.

Mateusz D.   2016-06-10, Katowice

5

  Warto podkreślić rzadko dzisiaj spotykany profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromna wiedza i doświadczenie p. Marcina oraz całego zespołu Silesia Leasing. Szczególne uznanie za stawienie czoła bardzo trudnemu i niestandardowemu przypadkowi klienta takiego jak ja! Szczerze polecam usługi Silesia Leasing wszystkim jako zaufany partner biznesowy!

Katarzyna K.   2016-06-08, Dąbrowa Górnicza

  Bardzo szybka obsługa, fachowa i rzetelna pomoc. Żadnych problemów i minimum formalności. Dodam, że bardzo dobra obsługa po sprzedażowa.