Partnerzy

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hafciarskiej, skutkuje w przypadku Haftex nie tylko autorskimi konstrukcjami, lecz jednocześnie sprawia, iż jest to autoryzowany przedstawiciel koncernu Richpeace, Sierra oraz Wilcom w Polsce. W stałej ofercie naszego Partnera znajdziemy nie tylko hafciarki jedno oraz wielogłowicowe, lecz również stosowne oprogramowanie oraz niezbędne części zamienne. Dzięki profesjonalnemu serwisowi nie musimy martwić się o maszynę w trakcie, jak i po wygaśnięciu gwarancji. Kompleksowy zasób przewiduje także szkolenia, aby każdy - czy to amator, czy profesjonalista - mógł w pełni wykorzystać przeogromne możliwości urządzeń.

haftex.net.pl

Założona w 1990 roku profesjonalna firma MARIAN KAŹMIERCZYK NARZĘDZIA DIAMENTOWE. Importuje, produkuje i regeneruje narzędzia diamentowe (tarcze, wiertła,frezy) dla branży budowniczej. Jest również dystrybutorem maszyn i urządzeń takich firm jak: GÖLZ, KLINDEX, BAIER i ISC.

mk-diament.pl

Firma z dwudziestoczteroletnim doświadczeniem w sprzedaży używanych maszyn poligraficznych min.: Heidelberg, Komori, Polar Morh, Stahl, GUK, Wohlenberg, Horizon, Bobst, Muller Martini, MBO, Maxima, Kolbus, Man Roland, KBA, Harris, Polygrph , Introma, Mikon, Multi-Effekt, Hohner, Rabolini oraz wielu innych. Na zamówienie jest w stanie dostarczyć każdą maszynę z dowolnego miejsca na świecie. Zapewnia kompleksową obsługę począwszy od demontażu, przygotowania do załadunku, po transport, serwis, konserwację, naprawę, diagnostykę, montaż i uruchomienie maszyny w nowym miejscu.

www.apes.com.pl

Firma jest oficjalnym przedstawicielem producenta maszyn i produktów do szlifowania i polerowania powierzchni wykonanych z marmuru, granitu, lastryka czy betonu. Prowadzi specjalistyczne pokazy maszyn Klindex oraz szkolenia praktyczne i teoretyczne w tym zakresie. Zajmuje się także doborem technologii renowacji podłoża oraz odnawianiem zniszczonych posadzek dla swoich klientów. Serwisuje maszyny w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

www.klindex.pl

Firma DCS Poland jest autoryzowanym przedstawicielem na Europę firm: DRILLTO TRENCHLESS CO., ltd oraz partnerem DRICONEQ i SOLIDEAL - produkującej maszyny wiertnicze do horyzontalnych przewiertów sterowanych, które umożliwiają realizację podziemnych instalacji wodociągowych, gazowych, elektrycznych i telekomunikacyjnych. W ofercie posiadają wiertnice nowe i używane, maszyny do układania rur, urządzenia mieszające. Firma zapewnia kompleksową obsługę firm wiertniczych poprzez wsparcie merytoryczne, techniczne i serwisowe. Firma prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.

dcspoland.com

Firma z siedemnastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w sprowadzaniu, sprzedaży, serwisie maszyn min. takich jak kruszarki, przesiewacze, separatory magnetyczne oraz części zamiennych. Doświadczenie, profesjonalizm oraz odpowiednie kwalifikacje stawiają firmę w polskiej czołówce. Putz Recycling wspiera swoich klientów w odpowiednim i zoptymalizowanym doborze linii technologicznych, a także pomaga w projektowaniu ciągów linii produkcyjnych składających się z różnego typu maszyn. Każdy klient otrzymuje wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie realizacji zamówienia.

putz.com.pl

Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie wdrażania nowoczesnych technologii utrzymania czystości i higieny we wszelkich obiektach biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, gastronomii, hotelarstwa oraz wszelkich obiektach świadczących usługi medyczne. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń czyszczących wiodącego włoskiego producenta firmy „KLINDEX”.

sir-ha.pl

Firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży samochodów zakupionych od pierwszego właściciela z możliwością weryfikacji historii pojazdu. Prowadzi również skup samochodów oraz sprzedaż hurtową. Samochody udostępnione są do weryfikacji ASO bez kosztów dodatkowych dla kupującego.

sunai.otomoto.pl

Firma z dwudziestoczteroletnim doświadczeniem w branży obróbki drewna. Dostarcza nowe i używane maszyny, narzędzia do obróbki drewna. Posiada szeroki asortyment elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych marki Stanley, Kuźnia, materiałów ściernych, narzędzi pomiarowych. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama maszyn dla przemysłu stolarskiego włoskiej firmy SCM oraz sprzętu ogrodniczego firmy STIHL i Viking. Dodatkowo firma zajmuje się serwisem, kalibracją oraz wypożyczaniem specjalistycznych elektronarzędzi oraz doradztwem w zakresie technicznym.

nawa.com.pl

Firma z dwudziestoośmioletnim doświadczeniem w branży obróbki materiałów. Od samego początku zajmuje się usługami w zakresie strumieniowego cięcia materiałów, oferuje również usługi w zakresie gięcia blachy. Długoletnie doświadczenie w branży, ciągłe podnoszenie kwalifikacji zaowocowały podjęciem działań w zakresie produkcji maszyn do cięcia laserem oraz nitownic. Urządzenia produkowane przez AST zyskały uznanie nie tylko krajowych odbiorców, ale również z powodzenie sprzedawane są na rynkach zagranicznych. Firma zapewnia doradztwo techniczne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostawę części oraz narzędzi.

ast.424.pl

Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży specjalistycznych urządzeń montowanych na wysięgnikach koparek. W stałej ofercie posiada nowy i używany sprzęt wyburzeniowy typu: młoty hydrauliczne, uniwersalne nożyce tnąco-kruszące, szczęki kruszące, nożyce do stali i wiele innych. Wykonuje wszelkiego rodzaju modernizacje, serwisy i rozbudowy instalacji hydraulicznych niezbędnych do zasilenia tychże urządzeń. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Długoletnie doświadczenie i znajomość rynku maszyn i urządzeń zarówno krajowego jak i międzynarodowego pozwala znaleźć i dostarczyć każdą inną maszynę oraz urządzenie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

www.hpda.pl

Firma z siedmioletnim doświadczeniem w branży rekreacyjnej. Jest dostawcą urządzeń do parków rozrywki i wypoczynku. Zapewnia kompleksową obsługę doradczą, projektową, montażową oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jest to dystrybutor urządzeń nowych oraz używanych takich jak: Nautic Jet, Summer – Tubing, Tower, Luna Loop, Butterfly, Skydive, Jungle Loop, Komet. www.parkidee.pl

www.parkidee.pl

W zakresie sprzedaży i serwisowania polecamy młodą, lecz prężnie działającą firmę WIDLATEX. W krótkim czasie zdobyli uznanie wielu klientów. Firma to ludzie, a ich zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży wózków widłowych, spalinowych i elektrycznych. Dyżury mechaników oraz wzorcowo wyposażone samochody serwisowe zapewniają możliwość utrzymania ciągłości pracy wózków w każdej firmie. Wysoka jakość usług w połączeniu z bardzo atrakcyjnymi cenami, rzetelność, indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają WIDLATEX spośród konkurencji.

www.widlatex.pl

PKZ-Industry to przedsiębiorstwo powstało, aby wspomagać firmy korzystające w swoim procesie technologicznym z urządzeń lakierniczych. Zajmują się również sprzedażą i serwisem agregatów takich marek jak : GRACO, ADAL, WIWA, KREMLIN, BINKS, DEVILLBIS, RANSBURG oraz kompresorów śrubowych i tłokowych marki WALTER. Domeną PKZ-Industry są rozwiązania do natrysku systemów dwu-komponentowych o krótkim czasie żywotności wykorzystywanych do malowania powierzchni farbami chemoodpornymi (zbiorniki na chemię, akceleratory, kominy), jak również do malowania farbami przeznaczonymi dla przemysłu gazowniczego (malowanie zbiorników, gazociągów, armatury), Farby takie posiadają 100% zawartość części stałych i dlatego potrzebują specjalistycznych rozwiązań.

www.serwispomp.com.pl

Z czystym sumieniem polecamy firmę BM MASZYNY – dostawcę maszyn budowlanych, drogowych (min zagęszczarki, ubijarki, agregaty) oraz sprzętu do pielęgnacji terenów (kosiarki, piły). Solidna firma z dużym doświadczeniem i wysoko wykwalifikowaną kadrą. Dealer kilkunastu znanych producentów maszyn i urządzeń między innymi STIHL. Firma zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, tak aby Klienci jak najdłużej mogli korzystać z z zakupionego sprzętu. BM MASZYNY prowadzi również sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do wszelkich maszyn i urządzeń (części oryginalne jak i szeroka gama zamienników).

www.bm-maszyny.pl

Firma z jedenastoletnim doświadczeniem w sprzedaży nowych i używanych maszyn do obróbki drewna takich jak: okleiniarki, wiertarki, pilarki, rębaki, czopiarki, strugarki, CNC, brykieciarki, frezarki, filtry, kompresory, prasy. Firma ta zapewnia kompleksowe wyposażenie każdego zakładu zajmującego się przetwarzaniem drewna w gotowy finałowy produkt.

www.zweig.pl

Technologiedrewna Sp. z o.o. to profesjonalny importer oferujący wysokiej jakości maszyny stolarskie do drewna i płyt meblowych. W swoim asortymencie firma oferuje szereg maszyn klasycznych oraz maszyny specjalistyczne renomowanych europejskich producentów. Jest generalnym, a zarazem jedynym w Polsce dealerem maszyn i urządzeń firm: LANGE MASCHINENBAU, OMC Machinery, UNITEK, ACM, CASADEI MACCHINE SCM GROUP, FUTURA, IMACO/HIRZT, CASATI MACCHINE, OSAMA. Każdy zakup maszyny wiąże się z jej dostarczeniem do Klienta, łącznie z uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu. 
Firma prowadzi także profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na terenie Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że Technologiedrewna Sp. z o.o. zapewnia najlepsze rozwiązanie dostosowane do oczekiwań każdego Klienta.

www.technologiedrewna.pl