Informacje

Opinie

REMON-TECH   2019-06-11,

5

  Wybór firmy Silesia Leasing co prawda nie był przypadkowy, ponieważ polecił mi tę firmę syn, który korzysta z ich usług. Dziś już wiem że leasing wcale nie musi być zagmatwany dzięki panu Marcinowi, który wszystko mi wytłumaczył. Procedura co prawda odbyła się szybko, ale i tak zdążyliśmy wymienić kilka e-maili, odbyć kilka rozmów telefonicznych o różnych porach, co nie było problemem. Podsumowując: minimum czasu + minimum formalności = maximum zadowolenia.

P.H.U. Schumann   2019-05-23,

5

  Silesia Leasing to kompetentni fachowcy poważnie traktujący sprawy klientów. Współpraca przebiega w miłej atmosferze. Cenimy rzeczowe i profesjonalne doradztwo oraz sprawne realizowanie transakcji. Godni polecenia, gdyż dobrze robią swoją robotę.

Michał K.   2019-05-22,

5

  Bardzo dobra firma, potrafi doradzić i przygotować ofertę specjalnie dla klienta uwzględniając jego finanse. Polecam każdemu, rozwieją wszystkie wasze ewentualne wątpliwości.

Łukasz M.   2019-05-22,

5

  Miła i profesjonalna obsługa, wzorowa szybkość działania, pełen profesjonalizm. Jako osoba nie mająca w temacie zielonego pojęcia, praktycznie nic nie musiałem sam robić. Gorąco polecam.

Anna M.   2019-05-20,

5

  Fachowa i profesjonalna obsługa, z dojazdem do klienta w razie potrzeby. Obsługa nie kończy się na podpisaniu umowy, cały czas mam kontakt z opiekunem, który zawsze służy swoją pomocą.

Paulina P.   2019-05-20,

5

  Porównywałam oferty i opinie kilku firm leasingowych, wybór nieprzypadkowo padł na Silesia Leasing i nie zawiodłam się. Cała transakcja przebiegła bez zarzutu. Co więcej jestem bardzo młodą firmą, tak naprawdę dopiero ją założyłam i wiadomo, na początku brak funduszy na wszystko co potrzebne jest do startu dla biznesu. Teraz mogę śmiało rozpocząć przygodę młodego przedsiębiorcy, dzięki właśnie temu leasingodawcy! Inaczej nie wiem jakbym sobie poradziła. Jesteście świetni, dziękuję bardzo! Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował usług leasingowych, mogę mu Was śmiało polecić.

CWPE   2019-05-20,

5

  Korzystałem kilkukrotnie, poleciłem też usługi Pana Marcina Kowalika rodzinie, wszyscy byliśmy zadowoleni. Procedury w sprawach finansowych są nierzadko skomplikowane i czasochłonne, występują dziesiątki ofert firm leasingowych, firmy te dozują często informacje o wymaganych dokumentach co powoduje konieczność ich uzupełniania i straty czasu. Pan Marcin po poznaniu naszych potrzeb doradził nam najlepiej pasujące rozwiązanie, zadziałał błyskawicznie a co najważniejsze kompetentnie i skutecznie. Tak powinna wyglądać współpraca na rynku finansowym.

Ania M.   2019-05-19,

5

  Bezkonkurencyjna firma leasingowa! Na pełen profesjonalizm wpływa kilka czynników: 1. Oferuje konkurencyjne ceny leasingu. 2. Sprawna obsługa w trakcie podpisywania umowy i już po jej zawarciu. 3. Elastyczność w stosunku do indywidualnego klienta. 4. Bardzo czytelna umowa i jasne zasady współpracy. 5. Miła, fachowa i szybka obsługa. Polecam w stu procentach każdemu!!! Transakcja przebiegła pomyślnie i zakończona została sukcesem! Na pewno będę nadal korzystać z usług Silesia Leasing.

Krzysztof M.   2019-05-16,

5

  "Leasing" z firmą Silesia Leasing to faktycznie tylko trudne słowo. Posiadam dwa samochody zakupione przy pomocy tej firmy i powiem szczerze, że jest to czysta przyjemność! Zobaczyłem samochody, przekazałem kontakt i to był cały mój udział. W bardzo szybkim tempie zostały zrealizowane wszelkie formalności. Minęła chwila, a ja już miałem tablice rejestracyjne w dłoni. Silesia Leasing jest firmą nowoczesną, bardzo rzetelną, świetnie wpisującą się w potrzeby klientów, uczciwą i godną polecenia każdemu!

WIMAX   2019-05-15,

5

  Polecam, firma solidna i rzeczowa. Otrzymałem bardzo dogodne warunki leasingowe. Firma godna polecenia. Jeżeli w przyszłości będzie potrzeba zakupu kolejnych maszyn to ponownie skorzystam z Waszych usług.

Tomek M.   2019-05-15,

5

  Firma solidna, warunki bardzo dobre. W razie jakichkolwiek problemów zawsze służą pomocą. Leasing załatwiony szybko. Żadnych problemów i komunikacja ok. Polecam na pewno do nich wrócę.

Drewnogal   2019-04-02,

5

  Realizacja leasingu perfekcyjna, podejście do klienta profesjonalne. Bardzo dobra komunikacja. Firma godna polecenia.

JUKAN SP. Z O.O.   2019-03-20,

5

  Polecam firmę Silesia Leasing. Współpracę określę 3 słowami: szybko, miło, profesjonalnie.

Ruger   2019-02-27,

5

  Z tą firmą Leasing to przyjemność. Nie pamiętam jak to się stało, że do nich trafiłem, za to teraz leasing i zakup sprzętu to pełna przyjemność! Fachowa pomoc, zawsze odpiszą na maila, zawsze są pod telefonem, na każdym etapie wiem co się dzieje, jestem na bieżąco informowany. Potrzebując porady, wiem do kogo mam się zgłosić. Naprawdę firma godna polecenia! Oby tak dalej!

Monika K.   2019-01-09,

5

  Bardzo profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Udało się załatwić finansowanie w niemal ekspresowym tempie mimo tego, że nie łatwo było uzyskać kredyt na samochód bez wpisania do dowodu rejestracyjnego. Bardzo sprawny kontakt.

FHU ZOKO   2018-12-28,

5

  Polecam firmę Silesia Leasing. Formalności załatwiane bardzo sprawnie mimo, że na odległość. Pani Małgosia koordynowała wszystko bardzo sprawnie. Wszystko odbyło się bez zbędnego przeciągania w czasie od momentu decyzji o przyznaniu leasingu do faktycznego odbioru sprzętu . Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała leasingu zapewne wybiorę jeszcze raz firmę Silesia.

PROelectrics   2018-11-18,

5

  Cała procedura leasingowa została przeprowadzona w błyskawicznym tempie wręcz bez mojego udziału, nie licząc podpisania dokumentów. Kontakt na bardzo wysokim poziomie, idealne zrozumienie potrzeb klienta oraz bardzo miła obsługa. To był mój pierwszy leasing. Wszystko zostało mi przedstawione i dogłębnie wyjaśnione. Teraz nie wyobrażam sobie nie skorzystać z opieki Silesia Leasing przy kolejnych zakupach sprzętu czy pojazdów. Z czystym sumieniem polecam tę firmę każdemu, któremu zależy na profesjonalnym podejściu oraz kompleksowej obsłudze!

ROZ-KOP   2018-11-18,

5

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Procedura przebiegła szybko i sprawnie. Pozdrawiam.

PPHU "KOZŁECKI"   2018-10-09,

5

  Wszystko poszło dobrze, miła, fachowa obsługa, jak najbardziej polecam.

G-LOGIC   2018-09-25,

5

  Szybko, sprawnie i konkurencyjnie, a może i bezkonkurencyjnie. Polecam.

PIXGRAF STUDIO   2018-08-31,

5

  Pełen profesjonalizm! Najlepsza oferta leasingu. Formalności i umowa załatwione szybko i sprawnie. POLECAMY !!!

PROJEKT MP4   2018-08-13,

5

  Silesia Leasing to firma godna polecenia. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez żadnego problemu. Szczególnie polecam Pana Marcina, który zna się na tym co robi, jest kompetentny, konkretnie odpowiada na pytania, ma dużą wiedzę. Na pewno wrócę z kolejnym samochodem i będę polecać firmę znajomym.

KOSD   2018-07-19, Kielce

5

  Bardzo kompetentna obsługa i doradztwo. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

AKS POLSKA   2018-06-22, SOSNOWIEC

5

  Polecam, a w szczególności obsługę przez p. Małgosię.

HAFTEX   2018-06-22,

5

  Profesjonalnie , szybko i tanio . Czego więcej oczekiwać od leasingu . 100 % Polecam

TOKA-DREW   2018-06-06,

5

  Profesjonalna, szybka obsługa i bardzo miły kontakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

JATER-DROG   2018-06-05,

5

  Jedyna firma w woj. śląskim, która pomimo wielu przeszkód pomogła mi w sfinansowaniu niezbędnego / używanego/ sprzętu-maszyny w celu realizacji zadań przez moją firmę. Profesjonalna obsługa pracowników Silesia Leasing godna naśladowania przez inne towarzystwa leasingowe i banki !!! Byli ze mną w kontakcie przez cały czas.Polecam wszystkim szukającym finansowania firmom w 100%. J.T.

EXTERIS   2018-05-21,

5

  Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam!

BEST4YOU.PL   2018-04-24,

5

  Szybko sprawnie i bez zbędnej biurokracji - stawki są nieco wyższe, ale nie trzeba latać z milionem papierów analiz itp. ogólnie pozytywnie. Zobaczymy jak współpraca ułoży się, w trakcie trwania umowy. ps. na podpisanie umowy przyjechał sam właściciel do siedziby mojej firmy.

STUDIO KRAWIECKIE KORONUS   2018-04-03, Stary Sącz

5

  Firma godna polecenia, szybka sprawna i niedroga pomoc.

Joanna Ś   2018-03-25,

5

  Profesjonalna, szybka obsługa i bardzo miły kontakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

DĄB "BIS"   2018-02-07, Gliwice

5

  Polecam firmę, dojazd i załatwienie formalności w siedzibie klienta bez tracenia czasu, szybko i sprawnie.

BOMAR   2018-01-31,

5

  Świetna firma! Polecamy! Jakość usług potwierdzona długoterminową współpracą!

CLM INŻYNIERIA   2017-11-18,

5

  Bardzo profesjonalnie i szybko zrealizowane zadanie. Polecam SILESIA LEASING.

MAVIBE   2017-11-02, Kutno

5

  Wszystko przebiegło bezproblemowo, łatwy kontakt i rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania. Sprzęt już u mnie a ja zadowolona. Oferta zmieniana kilka razy na moją prośbę, dopasowana tak jak było mi najwygodniej. Mam nadzieję, że wszystko będzie szło tak jak do tej pory do końca naszej umowy. Zdecydowanie polecam!

HPDA   2017-06-30, Zabrze

4

  Wszystko w porządku zostało załatwione, rzeczowe doradztwo, choć był problem z wysokością ubezpieczenia do końca nie rozstrzygnięty przed podpisaniem umowy; pozostałe rzeczy bez zastrzeżeń.

WEBVENTUM   2017-06-29, Leszczyny

5

  Profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem w branży. Zawsze najlepsze oferty leasingu od samochodów po maszyny przemysłowe.

Magdalena   2017-05-24,

5

  Szybko, profesjonalnie, konkretnie. Polecam !!

Anna M.   2017-05-19,

5

  Bardzo dobra oferta, miła profesjonalna obsługa, kompleksowe i rzeczowe doradztwo, sprawdzeni dostawcy.

Łukasz I   2017-04-03,

5

  Doskonała współpraca, doradztwo, pomoc w każdej kwestii. W 100% polecam. W przyszłości również skorzystam z usług tej firmy

KUCHNIE - MAG   2017-03-28,

5

  Wszystko w jak najlepszym porządku szybko i sprawnie. Jak najbardziej POLECAMY korzystanie z usług tej firmy.

Łukasz C.   2017-03-28,

5

  Profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem w branży. Zawsze najlepsze oferty leasingu od samochodów po maszyny przemysłowe.

Daniel S.   2017-03-28,

5

  Szybka reakcja, bardzo dobra oferta, miło profesjonalnie, kompleksowo i rzeczowe doradztwo, sprawdzeni dostawcy.

Marek R.   2017-03-07,

5

  Sprawnie przeprowadzona umowa leasingu obrabiarki CNC na relatywnie korzystnych warunkach, bez zbędnych formalności. Polecam.

PRACOWNIA GEODEZYJNA "GEO-BIT"   2017-03-07, Kalisz

5

  Wszystko w porządku zostało załatwione, rzeczowe doradztwo, choć był problem z wysokością ubezpieczenia do końca nie rozstrzygnięty przed podpisaniem umowy; pozostałe rzeczy bez zastrzeżeń.

STOPEX   2017-03-06, Łowicz

5

  W 100% polecam. Miło, szybko, pozytywnie załatwiony temat leasingu. Dobór najkorzystniejszej oferty jest dużym plusem firmy. POLECAM!

J.M.B. LOGISTIC   2017-03-06, Nowy Witoszyn

5

  Firma Silesia Leasing wytypowała najkorzystniejszą ofertę i pośredniczyła w podpisaniu przez naszą firmę umowy leasingowej na auto. Wszystko odbyło się sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie.

P.P.H.U Wolmet Piotr Wójtowicz   2017-01-24, Wodzierady

5

  Leasing załatwiony szybko i sprawnie, miły kontakt, bardzo dobra oferta, kompleksowo i rzeczowe doradztwo, gorąco polecam.

F.R.B.BUD-EL Maciej Marzol   2017-01-24, Bełchatów

5

  Warunki współpracy proste, miła i profesjonalna obsługa doradców i opiekunów leasingu, w razie pytań łatwy kontakt i rzetelne przedstawienie informacji. POLECAM INNYM. F.R.B.BUD-EL Maciej Marzol

Z.U.H. PIOTR CIEŚLAR   2017-01-23, Bazanowice

5

  Polecam tego przedstawiciela za profesjonalną i miłą obsługę, szybkość działania, oraz oferowanie najlepszych warunków.

Jarosław S.   2017-01-23, Gliwice

5

  Bardzo rzetelna firma. Elastyczna w stosunku do klienta. Pilotowana sprawa udzielenia pożyczki zakończyła się bardzo szybko i sprawnie.

Nasza Stolarnia Magdalena Pasich   2017-01-23, Wolbrom

5

  Profesjonalne doradztwo leasingowe, obsługa na wysokim poziomie, szybkie załatwienie formalności. Polecamy.

BLECK ART   2017-01-20, Czechowice Dziedzice

5

  Zawsze miła i profesjonalna obsługa. Nie ma problemu z kontaktem. Wszystko zawsze jasne i konkretne, współpracujemy z Silesia Leasing od 7 lat, i można ją określić w trzech słowach. "Firma Godna Polecenia"

P.P.H.U. "KRZYSZTOF"   2017-01-20, Twardogóra

5

  Gorąco polecam, wszystko dokładnie tak jak powinno być załatwione.

Mariola K.   2017-01-19, Czeladź

5

  Polecam bardzo gorąco. Firma współpracuje z Klientem nie tylko w czasie załatwiania leasingu, ale też w razie potrzeby po jego uzyskaniu.

A4 MEDIA   2017-01-02, Mikołów

5

  Myślę, że można polecić firmę Silesia Leasing. Indywidualne podejście do klienta. Szybki kontakt oraz fachowa pomoc i doradztwo. Polecam.

MEBLE "GRZEWKA"   2016-08-29, Narama

5

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

BOMAR   2016-08-29, Zabrze

5

  Bardzo rzetelne podejście do tematu, fachowe doradztwo oraz doskonała opieka po sprzedażowa. To podstawowe zalety firmy Silesia Leasing, dzięki którym to jesteśmy ich klientem od ponad 5 lat i posiadamy kilka umów leasingowych oraz kredytowych obsługiwanych przez Silesia Leasing. Zawsze można liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedz na każde nawet głupie zapytanie. Polecam ich ponieważ w szybkim czasie spełnili nasze oczekiwania odnośnie finansowania.

Paweł P.   2016-08-02, Przyszowice

5

  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Bardzo duże zaangażowanie i pomoc podczas wyboru i negocjowania oferty. Kontakt i godziny pracy dostosowane do potrzeb klienta.

VTURBO   2016-07-31, Rybnik

5

  Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Silesia Leasing. Szybkość działania, stały bezproblemowy kontakt oraz duża chęć do współpracy i załatwienia każdej sprawy, nawet takiej, która na początku wydaje się nie do przejścia. Polecam, dzięki współpracy z nimi nasza firma ma kwestie finansowe załatwione zawsze pozytywnie :).

PERGOLA   2016-07-18, Ligota Tułowicka

5

  Trzeci raz korzystam z usług Silesia Leasing. Za każdym razem sprawy są profesjonalnie prowadzone. Gorąco polecam. Pewna Firma.

MTT SYSTEM   2016-07-14, Gliwice

5

  Gorąco Polecamy Usługi firmy Silesia Leasing, oferta jest przejrzysta, a ludzie w niej pracujący są rzetelni i kompetentni.

Serwis Młotów Hydraulicznych HYDRAULIKHAMMER   2016-07-11, Radom

5

  Profesjonalna firma leasingowa. Już koleiny raz korzystam z usług tej firmy. Zawsze starają się dobrać ofertę do moich potrzeb. Odpowiedzi na pytania jasne, wyczerpujące ze znajomością tematu. Wszystkie dokumenty i formalności załatwiane są zdalnie, bardzo szybko. Kompleksowa obsługa, kompetentni pracownicy. POLECAM.

Putz Recycling   2016-07-07, Trachy

5

  Firma Putz Recycling pragnie wyrazić swoja pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Silesia Leasing w ramach oferowanych usług finansowych i doradczych. Dzięki profesjonalizmowi oraz dużemu doświadczeniu firma Silesia Leasing zawsze jest w stanie szybko i skutecznie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb klienta. W ciągu kilkuletniej współpracy nigdy nie było problemu z oferowanymi usługami jak i kontaktem z firmą. Szczerze polecam.

Dariusz C.   2016-07-06, Bytom

5

  Firma godna zaufania i rzetelna. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Pracownicy są profesjonalni i komunikatywni.

PITERCARS   2016-07-01, Chrzanów

5

  Polecam współpracę z tą firmą, wszystko sprawnie, szybko a co najważniejsze czytelnie. Można z nim współpracować.

MCOMPONENTS   2016-06-28, Sosnowiec

5

  Współpracuję z Firmą Silesia Leasing już od kilku lat, bardzo profesjonalna Firma leasingowa, dużym atutem współpracy z Silesia Leasing jest jej kompleksowość oraz duże doświadczenie na rynku usług leasingowych. Wszystkie dokumenty potrzebne do leasingu zostały bardzo szybko załatwione, z dostarczaniem do naszej Firmy. Dla ludzi zapracowanych jest to bardzo duża wygoda. Obsługa na wysokim poziomie, szybkie załatwienie wszystkich formalności od A do Z, kompetencja. Wszystkim śmiało mogę polecić.

Agnieszka O.   2016-06-24, Jabłowo

5

  Pozytywnie oceniam współprace z firmą w uzgodnieniu oraz pomocy w finansowaniu sprzętu transportowego.

Grażyna Belkius   2016-06-24,

5

  Silesia Leasing to firma bardzo wyspecjalizowana w zakresie usług kredytowych i leasingowych. Dzięki Pani Barbarze Karlikowskiej udało nam się zrealizować leasing. Cały czas gotowa była do współpracy i doradzała nam w trakcie realizacji leasingu. Szybkość działania oraz pomoc zasługuje na wyróżnienie na naszym rynku

Michał L.   2016-06-23, Gliwice

5

  W związku z potrzebą zakupu nowego samochodu w mojej sytuacji finansowej interesował mnie leasing konsumencki, który został mi zaoferowany najpierw w formie oferty pisemnej, a następnie po mojej akceptacji wypełniałem kolejne wymogi proceduralne i ekonomicznej . Proces ten relatywnie był krotki i praktycznie zbiegł się z terminem odbioru samochodu w salonie RENAULT Pietrzak Katowice. Pan kowalik był pomocny w wyjaśnianiu zawiłości czy odpowiedzi na różne pytania. Potrafił również rzeczowo i logicznie proponować pewne rozwiązania, które pozwalały dopracować racjonalne warunki całej umowy.

Grzegorz S.   2016-06-23, Częstochowa

5

  Załatwienie leasingu na samochód przebiegło bardzo sprawnie, wszystkie formalności zostały załatwione przez przedstawiciela firmy Pana Łukasza Kwietniaka w sposób szybki i konkretny. Zasady leasingu przedstawione w sposób jasny i czytelny. Polecam.

Marian Kowlaski   2016-06-23,

5

  Polecam wszystkim, fantastyczna współpraca, rzeczowo i profesjonalnie.. bez zbędnych formalności i straty czasu.

Rafał Ł.   2016-06-20, Ruda Śląska

5

  Polecam usługi SILESIA LEASING ze 100% poziomem satysfakcji klienta - pełny profesjonalizm, rzetelność oraz niesamowite zaangażowanie pana Marcina na każdym etapie współpracy.

Bogusław W.   2016-06-17, Częstochowa

5

  Szybka i sprawna obsługa. Wszystkie formalności załatwiają na miejscu. Nie trzeba tracić czasu na dojazdy.

Karol M.   2016-06-17, Radom

5

  Firma Silesia Leasing jak i jej przedstawiciel p. Marcin Kowalik jak najbardziej sprostali moim oczekiwaniom. Bardzo miła obsługa, łatwy kontakt, szybka reakcja i załatwienie sprawy na przedstawione zapotrzebowanie. Jak najbardziej polecam tę firmę.

Jan K.   2016-06-17, Dąbrowa Górnicza

5

  Polecam, świetny kontakt, szybka obsługa. Zaskoczyło mnie super doradztwo w zakresie leasingów. Ogromna wiedza pracowników powoduje, że współpraca to czysta przyjemność. Oczywiście temat zrealizowany i jestem zadowolony.

PIEKARNIA KLOS   2016-06-16, Mikołów

5

  Jestem bardzo zadowolony z firmy SILESIA LEASING. Miła obsługa, która wszystko dobrze wytłumaczy. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam.

MD INVESTMENTS   2016-06-10, Katowice

5

  Warto podkreślić rzadko dzisiaj spotykany profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromna wiedza i doświadczenie p. Marcina oraz całego zespołu Silesia Leasing. Szczególne uznanie za stawienie czoła bardzo trudnemu i niestandardowemu przypadkowi klienta takiego jak ja! Szczerze polecam usługi Silesia Leasing wszystkim jako zaufany partner biznesowy!

Katarzyna K.   2016-06-08, Dąbrowa Górnicza

5

  Bardzo szybka obsługa, fachowa i rzetelna pomoc. Żadnych problemów i minimum formalności. Dodam, że bardzo dobra obsługa po sprzedażowa.

PIEKARNIA KLOS   2015-09-15,

5

  Polecam profesjanalna obsługa oraz super oferty leasingowe.

AS-MEDIA   2015-06-25,

5

  Silesia Leasing to zespół profesjonalnych doradców specjalizujących się w wspomaganiu działalności przedsiębiorców z zakresu leasingu i kredytowania. Od kilku lat razem pomyślnie współpracujemy i będziemy nadal korzystać z usług oraz wspólnie się rozwijać. Szczególne wyróżnienie dla sympatycznej pani Barbary Karlikowskiej, za wieczną gotowość, szybkość działania oraz chęć pomocy. Duże wyróżnienie na naszym rynku.

S I S PRODUKCJA   2014-07-09,

5

  Specyfika branży hutniczej wymaga profesjonalizmu i doświadczenia w przygotowywaniu oferty finansowania. Silesia Leasing powierzone przez nas projekty realizowała z satysfakcjonującym nas efektem. Współpracujemy już ponad 10 lat. Zawsze możemy liczyć na pełen profesjonalizmu kontakt z wyspecjalizowanymi ludźmi.

PITERCARS   2014-07-01,

5

  SilesiaLeasing – sprawna , szybka , miła obsługa . POLECAM