Informacje

Opinie

Dodaj o nas opinię
  

Michalina G.   2021-06-14, woj. śląskie

5

  Sprawnie załatwiony leasing. Obsługa na najwyższym poziomie i bardzo pomocna. Stały kontakt telefoniczny. Od podpisania umowy auto było już za tydzień. Polecam

Damian Sz.   2021-02-24, Orzesze

5

  Bardzo profesjonalne podejście. Z taką firmą aż chciało by się nawiązać stałą współpracę. Pełne zaangażowanie całego zespołu. Szczerze polecam!

Syner-tech Piotr Kozłowski   2021-02-17, Mikołów

5

  Firma spełniła moje oczekiwania. Przyszedłem z drobnym tematem a czułem się obsługiwany jakbym brał w leasing flotę TIR-ów. Zainteresowanie klientem również po dokonanej sprzedaży. Z przyjemnością polecam.

Altum Technika Sp. z o.o.   2021-01-19, Orzesze

5

  Firma świetnie zorganizowana na każdym etapie współpracy. Usługa na najwyższym poziomie.

Fizjoterapia Ortopedyczna i Sportowa Maciej Szczygłowski   2020-05-15, Chorzów

5

  Świetnie zorganizowana firma, z którą współpraca to czysta przyjemność. Za pośrednictwem Silesia Leasing kupiłem swój ukochany samochód i jestem bardzo zadowolony z obsługi, której doświadczyłem. Polecam!

Ino-Dron Studio   2019-12-09, Inowrocław

5

  Firma godna polecenia wszystkim którzy potrzebują szybko i sprawnie załatwić leasing . Korzystamy z usług Silesia Leasing po raz drugi i jak zawsze szybko , tanio i minimum formalności.

Parzynicka   2019-09-19,

5

  Nie należę do ludzi którzy łatwo zaciągają kredyty, nie byłam też zbyt obeznana w tego typu sprawach. Jednak wszystko zostało mi jasno przedstawione, a do podpisania umowy nie musiałam nigdzie wyjeżdżać. Pani, która zajmowała się umowa od początku przyjechała do mnie do domu z wszystkimi dokumentami. Dzięki portalowi klienta mam wgląd do wszystkich faktur i na bieżącą mogę wszystko sprawdzać. Polecam

PHU Kris Krzysztof Leśniewski   2019-09-09, Zabrze

5

  Bardzo szybka realizacja zlecenia. Pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności naprawdę pełen profesjonalizm.POLECAM

REMON-TECH   2019-06-11, Ruda Śląska

5

  Wybór firmy Silesia Leasing co prawda nie był przypadkowy, ponieważ polecił mi tę firmę syn, który korzysta z ich usług. Dziś już wiem że leasing wcale nie musi być zagmatwany dzięki panu Marcinowi, który wszystko mi wytłumaczył. Procedura co prawda odbyła się szybko, ale i tak zdążyliśmy wymienić kilka e-maili, odbyć kilka rozmów telefonicznych o różnych porach, co nie było problemem. Podsumowując: minimum czasu + minimum formalności = maximum zadowolenia.

ZIEMBOLOT   2019-05-27, Rzeczniów

5

  Jestem mega zadowolony ze współpracy z firmą Silesia Leasing. Każdemu polecam z czystym sumieniem. Indywidualizm i profesjonalizm w każdym calu. Nie raz jeszcze skorzystam . Dziękuję za pomoc i miłą obsługę.